CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Hobby barvy, decoupage Pomůcky hobby Lahvička na barvy 1kus (50ml)

Lahvička na barvy 1kus (50ml)

Kód zboží: 9381705 EAN: 4016299645248
Značka: EFCO

Skladem

22,57 Kč

Popis - Lahvička na barvy 1kus (50ml)

Prázdná lahvička na barvy s plastovým hrotem cca 1 mm širokým. Cena je za jednu lahvičku. Velmi praktická při malování na textil nebo hedvábí, výborná i na lepidlo PVA, které v lahvičce s hrotem nezasychá a netvrdne. Pro získání opravdu tenké linky (kontury) našroubujte na špičku ještě kovový hrot EFCO (doporučujeme 0,5mm). Získáte pak opravdu tenkou linku. Kovový hrot není součástní balení.

Plastový hrot (je součástní balení) se na lahvičku šroubuje, dobře drží a je možné vícečetné použití. Po vypláchnutí můžete nalít jinou barvu. Žlutá krytka lahviček EFCO je nasazovací (ne šroubovací). Malá lahvička EFCO má v průměru 3 cm.

Značka EFCO

Efco creative GmbH, obchodující pod značkou Efco, je jedním z předních německých dodavatelů řemeslných a hobby produktů. Efco působí ze svého skladu a distribučního centra o rozloze 11 000 m2 v malebné oblasti „Der Pfalz“ v jihozápadním Německu. Efco nabízí více než 15 000 produktových řad dodávaných po celé Evropě a zbytku světa. Společnost efco creative GmbH vlastní a spravuje rodina Erlerů.

Nahoru