CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Papír a Scrapbooking Razítka Pomůcky k razítkování Čistící podložka na razítka + rozprašovač

Čistící podložka na razítka + rozprašovač

Kód zboží: LR0021 EAN: 8176697056634
Značka: Marianne Design

Skladem

252,60 Kč

Popis - Čistící podložka na razítka + rozprašovač

Podložka je určena na mechanické čištění razítek znečištěných inkousty na vodní bázi i inkousty permenentními. Spodní část podložky je ze silnější pevné pěnovky a horní část je z jemných vláken (podobá se koberci). Mechanickým přejížděním přes vlákna se razítko čistí. Čištění je vhodné pro razítka gelová i gumová. Součástí sady je i rozprašovač, který můžete naplnit vhodným čistícím prostředkem určeným pro mytí razítek. Nastříkejte jej přímo na razítko a mechanicky vyčistěte na podložce. Velikost podložky je cca 18,5x10,5x1cm. Podložka je umístěna v plastové krabičce velikost cca 19,5x12x2cm.

Značka Marianne Design

Marianne Design je holandský výrobce hobby řemeslného velkoobchodu po celém světě. Společnost byla založena v roce 1994 Marianne Perlot a již léta vyvíjí všechny naše produkty s velkou péčí a kvalitou. Velká část produktů má typicky holandské designové prvky. Vyrábí kolekce šablon, razítek, designových papírů pro cardmaking nebo scrapbooking.

Nahoru