CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Papír a Scrapbooking Nástroje pomůcky boxy Pomůcky Kleště na průchodky Crop-A-Dile II Big Bite extra dlouhé

Kleště na průchodky Crop-A-Dile II Big Bite extra dlouhé

Kód zboží: 70911-4 EAN: 633356709114

Skladem < 3 ks

1 613,66 Kč

Popis - Kleště na průchodky Crop-A-Dile II Big Bite extra dlouhé

Pro snadné děrování. Vytvoří díru až 15cm vzdálenou od hrany papíru. Slouží k děrování, připevnění cvočků, eylets, apod. Na kleštích můžete využít funkce děrování i připevňování cvočků a průchodek. Pomocí posuvného pravítka na spodní části kleští můžete nastavit hloubku, kam má být díra vyražena. Jde o zarážku na papír.

NASTAVENÍ (posuvník v horní části)
  • Nastavuje se do pozice vyrážení děr. Máte k dispozici dvě děrovací funkce: velikost díry 0,317cm a 0,476cm.
  • Zcela vpředu je nastavení na aplikaci cvočků
NASTAVENÍ kostiček v čelistech
  • Horní část čelisti – otočná kostička – jednotlivé plošky mají své označení velkým písmenem (velmi malé písmenko).
  • Dolní část čelisti – otočná kostička – jednotlivé plošky mají své označením číslem (velmi malá číslice).

Upozornění:

  • Nevhodné pro děti, určeno pro dospělé osoby, nebezpečí zranění.
  • Nesnažte se vyrážet díry do příliš silných a tuhých materiálů, může dojít k poškození kleští!
  • Když připevňujete cvočky, dávejte pozor, aby byli správně umístěné, tj. hlavičkou nahoru. Horní i dolní část musí zapadnout do otočných kostiček.
  • Po připevnění dekorace se může stát, že zadní část dekorace bude ohnutá, nebo zkrabacená. Je to normální. Je to dané tím, jaká síla byla vyvinutá při stlačení kleští, nebo jaký materiál byl použitý na výrobu dekorace. Je třeba zkouše správnou kombinaci síly materiálu a stisku kleští.

VIDEO

Značka We R Memory Keepers

Americká značka We R Memory Keepers začala jako knihkupectví asi před 100 lety. Společnost se brzy obrátila k výrobě alb nejen pro vkládání fotografií, ale i dalších memorabilií, jako jsou jízdenky na vlak a další vzpomínky. Bylo proto jen logické, že společnost rostla s vývojem v hobby průmyslu a nakonec se zaměřila na svět scrapbookingu, výroby přání a dalších koníčků, které pracují s papírem. Značka je nyní členem rodiny American Crafts. Produktová řada We R Memory Keepers zahrnuje nejen rozsáhlý výběr papírů, stuh, řezacích listů a dalších ozdob, ale také praktické nástroje a - samozřejmě - stále krásná alba. 

Nahoru