CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Výtvarné potřeby Fixy, popisovače Permanentní fixy Popisovače Sada popisovačů Pitt Artist Pen LOVE (4ks)

Sada popisovačů Pitt Artist Pen LOVE (4ks)

Kód zboží: 0074-2671150 EAN: 4005402671151
Značka: Faber-Castell

Skladem < 3 ks

269,88 Kč

Popis - Sada popisovačů Pitt Artist Pen LOVE (4ks)

Sada umělecký popisovačů (S = 0,3 mm, M = 0,7 mm, 1,5, B = brush štětec) pro tušové skicování, kreslení a malbu je určena i pro ruční psaní. Ideální pro grafiky, ilustrátory nebo návrháře. Vhodné pro brush lettering a krasopis. Inkoust je PH neutrální bez obsahu kyselin, odolný proti slunečnímu záření. Po zaschnutí je voděodolný, nerozmazávající se na papíru. Fixy jsou jednorázové bez možnosti náplně. Na nesavém povrchu schne dlouho. Nevhodné pro děti do 3 let. POZOR! Nebezpečí zadušení a zranění - malé vdechnutelné nebo spolknutelné části, ostré hrany nebo špičky.

Parametry

Barva mix barev
Permanentní ne
Sada ano

Značka Faber-Castell

Společnost Faber-Castell je jednou z předních světových společností v oblasti výroby vysoce kvalitní výrobků pro psaní, kreslení, malování a kreativní tvorbu, jakož i dekorativních kosmetických výrobků. S více než dvěma miliardami ročně vyrobených tužek a pastelek je Faber-Castell nejvýznamnějším výrobcem dřevěných tužek a pastelek na světě. 

Nahoru