CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Hobby barvy, decoupage Předměty na decoupage Předměty z kartonu Kartonový 3D rámeček vrstvený čtverec 20x20x6cm

Kartonový 3D rámeček vrstvený čtverec 20x20x6cm

Kód zboží: 2634195 EAN: 4051856173222
Značka: EFCO

Skladem

169,84 Kč

Popis - Kartonový 3D rámeček vrstvený čtverec 20x20x6cm

Hluboký kartonový rámeček "Motiv box" se stupňovitými kartonovými paspartami, ideální na vytvoření 3D obrazů nebo dekorativních objektů. Rámeček lze otevřít jako krabičku a postupně od spodního patra dekorovat. Vhodné na techniky decoupage, mixed média, scrapbooking apod. Vzdálenost (hloubka) mezi jednotlivými vrstvami je cca 1cm. Rozměry: cca 19,9x6x19,9cm (š x v x hl). Kartonové předměty jsou výborné na decoupage, décopatch či ubrouskovou techniku. Cena je za 1 kus.

NÁVOD NA DECOUPAGE NA KARTON
  1. Kartonový předmět natřete odpovídajícím odstínem podkladové akrylové barvy. Tento krok není nezbytnou podmínkou, ale zvýrazní barvy ubrousku, nebo papíru, použitého v dalším postupu.
  2. Na menší plochu naneste lepidlo na decoupage.
  3. Přiložte papíry na decoupage, které si předem natrháte na menší kousky (např. 5x5cm, nebo proužky 5cm široké. Nebo použijte ubrousky na decoupage, ze kterých odstraníte předem spodní nepotištěné vrstvy.
  4. Pomocí štětce namočeného do lepidla na decoupage uhlaďte papír.
  5. Na závěr přetřete znovu lepidlem na decoupage, které slouží i jako ochrana předmětu před prachem a při letmém přetření vlhkým hadrem.
  6. Pro zvýšení životnosti vše přelakujte bezbarvým lakem.

Značka EFCO

Efco creative GmbH, obchodující pod značkou Efco, je jedním z předních německých dodavatelů řemeslných a hobby produktů. Efco působí ze svého skladu a distribučního centra o rozloze 11 000 m2 v malebné oblasti „Der Pfalz“ v jihozápadním Německu. Efco nabízí více než 15 000 produktových řad dodávaných po celé Evropě a zbytku světa. Společnost efco creative GmbH vlastní a spravuje rodina Erlerů.

Nahoru