CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Papír a Scrapbooking Alba a bloky Prémiové zápisníky Zápisník tečkovaný Webnotepad 9x14cm černý

Novinka

Zápisník tečkovaný Webnotepad 9x14cm černý

Kód zboží: 118339 EAN: 3037921183397
Značka: Rhodia

Skladem

250,31 Kč

Popis - Zápisník tečkovaný Webnotepad 9x14cm černý

Elegantní zápisník s pevnou vazbou z umělé kůže v černé barvě. Luxusní slonovinový pergamenový papír gramáž 90g/m2, super hladký, bez kyselin, pH neutrální. Světle šedá tečkovaná mřížka. Tečky, které jsou od sebe vzdáleny 0,5cm, můžete využít jako linky pro psaní. 96 mikro perforovaných listů. Elastický uzávěr, rozšířující se zadní kapsa. Rozměr 9x14cm.

Parametry

Velikost 9x14
Barva papíru béžová
Gramáž papíru 90g/m2
Barva obalu černá
S gumičkou ano
Obrázek na obalu ne
Kroužková vazba ne
Desky ano
Stránky tečkované

Značka Rhodia

V Lyonu se nachází řeka Rhône. Lidé narození v této oblasti se jmenují Rhodaniens. Název odtud pochází. Dva stromy v logu představují dva bratry, tyto stromy jsou epiceas (smrk). Pokud se na ně podíváte, tyto stromy nejsou totožné. Jsou spojeny čárou, která ukazuje, že bratři spolupracují. Značku a logo navrhla Marie-Antonia, manželka jednoho z Bratři Verilhaců. V roce 1934 se společnost přestěhovala z Lyonu do Sechilienne poblíž Grenoblu ve francouzských Alpách. Společnost byla zakoupena společností Clairefontaine v roce 1997 a výroba byla převedena do Mulhouse ve francouzském Alsasku.

Nahoru