CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Papír a Scrapbooking Raznice na papír Raznice velikost M Raznice na papír a pěnovku M motýl 2x2,5cm

Raznice na papír a pěnovku M motýl 2x2,5cm

Kód zboží: SPE25-035 EAN: 5888477655559
Značka: SMT Creatoys

Není skladem

110,11 Kč

Popis - Raznice na papír a pěnovku M motýl 2x2,5cm

Kovové razidlo k vyražení daného tvaru z pěnovky, třpytivé pěnovky, papíru nebo jiných podobných materiálů. Funguje na principu děrovačky. Razidlo je výborné i pro práci s dětmi k snadnému dekorování různých předmětů. Razidla jsou určena hladký na papír v gramáži od 90g/m2 do 220g/m2 a pěnovku do 2mm. Není určena na filc, protože se špatně vyráží a chloupky z filcu zanáší mechaniku razidla. Průměr vyseknutého motýla je cca 2x2,5cm. Není hračka, určeno k dekoračním účelům.

Parametry

Velikost M
Rozměry výřezu 2
0x2
5
Na pěnovku ano
Motiv motýl
Na okraje ne
Rohová ne
Sada ne

Značka SMT Creatoys

Velkoobchodním a maloobchodním prodejem výtvarných hraček se zabývá od roku 1997. Dováží výrobky, které podporují zručnost dětí a schopnost samostatně tvořit. Cílem SMT Creatoys je nabízet tvořivé výrobky pro děti a dospělé, kteří mají chuť něco vyrábět. Většina výrobků jsou kompletní sady, ve kterých naleznete vše, co při tvorbě budete potřebovat. Pečlivě vybrané výrobky, které jsou zajímavé, cenově dostupné a přitom si zachovávají vysokou kvalitu nabízí pod vlastní značkou Creatoys. Všechny výrobky jsou v česko-jazyčné verzi a splňují veškeré atesty a požadavky na hračky. 

Nahoru