CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Výtvarné potřeby Akrylové barvy Sady akrylových barev Akrylové barvy Amsterdam sada (12x20ml) - Pastel odstíny

Akrylové barvy Amsterdam sada (12x20ml) - Pastel odstíny

Kód zboží: 17820601 EAN: 8712079451196
Značka: Royal Talens

Skladem

443,15 Kč

Popis - Akrylové barvy Amsterdam sada (12x20ml) - Pastel odstíny

Akrylové barvy od holandského výrobce Royal Talens jsou oblíbené díky své škále barev, která obsahuje jak tradiční odstíny, tak také současné moderní odstíny. Barvy jsou světlostálé a skvělé pigmentované. Jejich konzistence je velice příjemná. Pojivo se kterým se pigment míchá obsahuje 100% akrylové pryskyřice, což zajišťuje, že je barva trvanlivá a velice odolná, můžete s ní malovat i na zeď. Barvy mají poměrně krátkou dobu schnutí a jsou prakticky bez zápachu. Odstíny v sadě: Titanium white, Titanium buff light, Titanium buff deep, Naples yellow light, Naples yellow green, Naples yellow deep, Naples yellow red light, Naples yellow red, Nickle titanium yellow, persian rose, greyish blue, Sky blue light. Balení obsahuje 12ks barev v tubě, obsah tuby 20ml.

Značka Royal Talens

V roce 1899 bylo cílem firmy stimulovat co nejvíce lidí, aby vyjádřili svou kreativitu. Nezáleží na tom, zda jste zkušený profesionál, fanda nebo jen začínáte přemýšlet o kreativitě. Od barevných akrylů a vynikajících olejových barev až po jemné linery a tužky pro děti. Royal Talens má vše, co potřebujete k vytvoření vlastního umění. 

Nahoru