CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Výtvarné potřeby Akrylové barvy Sady akrylových barev Akrylové barvy Amsterdam sada (6x20ml)

Akrylové barvy Amsterdam sada (6x20ml)

Kód zboží: 17820406 EAN: 8712079329310
Značka: Royal Talens

Skladem

218,24 Kč

Popis - Akrylové barvy Amsterdam sada (6x20ml)

Akrylové barvy od holandského výrobce Royal Talens jsou oblíbené díky své škále barev, která obsahuje jak tradiční odstíny, tak také současné, moderní odstíny. Barvy jsou světlostálé a skvělé pigmentované. Jejich konzistence je velice příjemná. Pojivo s kterým se pigment míchá obsahuje 100% akrylové pryskyřice, což zajišťuje, že je barva trvanlivá a velice odolná, můžete s ní malovat i na zeď. Barvy mají poměrně krátkou dobu schnutí a jsou prakticky bez zápachu. Odstíny v sadě: Titanium White, Primary Yellow, Pyrrole Red, Ultramarine, Permanent Green Deep, Oxide Black. Balení obsahuje 6ks barev v tubě, obsah tuby 20ml.

Parametry

Objem 6x20
Sada ne
Barva mix barev
Doplněk ne
Gesso ne
Matná ano
Lesklá ne
Metalická ne
Perleťová ne
Pouring ne
Svítící ve tmě ne
Iridescentní ne
Křídová ne

Značka Royal Talens

V roce 1899 bylo cílem firmy stimulovat co nejvíce lidí, aby vyjádřili svou kreativitu. Nezáleží na tom, zda jste zkušený profesionál, fanda nebo jen začínáte přemýšlet o kreativitě. Od barevných akrylů a vynikajících olejových barev až po jemné linery a tužky pro děti. Royal Talens má vše, co potřebujete k vytvoření vlastního umění. 

Nahoru