CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Kreativita a škola Školní potřeby Sešity a bloky Střední A5 Sešit linkovaný A5 KOVERBOOK Blush lilac

Sešit linkovaný A5 KOVERBOOK Blush lilac

Kód zboží: 961775 EAN: 3037929617757
Značka: Clairefontaine

Skladem

92,03 Kč

Popis - Sešit linkovaný A5 KOVERBOOK Blush lilac

Linkovaný sešit KOVERBOOK Blush v ohebných omyvatelných plastových deskách. Desky mají z vnitřní strany průhledné plastové kapsy na volné papíry, které zároveň poslouží i jako záložky. Sešit obsahuje 96 stránek hladkého linkovaného papíru, gramáž papíru 90g/m2. Součástí je samolepicí etiketa (1 ks). Barva obalu: zvenku lilac, zevnitř tea green.

Podívejte se na video:

Značka Clairefontaine

Výroba papíru má dlouhou tradici od vzniku prvních papíren již v XVI. století. Společnost Papeteries de Clairefontaine zahájila výrobu v roce 1858. V roce 1880 zahájila výrobu obálek a poté bude následovala výroba zápisníků. Tři aktivity: papír, obálky a zápisníky jsou stále v nabídce firmy. Papeteries de Clairefontaine nevyrábí svou papírovou pastu, ale dodává ji ze světových trhů. To jim neumožňuje diverzifikovat zdroj tak, aby odpovídal vysoké kvalitě složení jeho papírů, například dlouhými vlákny ze Skandinávie pro svou rezistenci nebo krátkými vlákny, která pro svoji neprůhlednost a vlastnosti nátěru pochází z bresilienových eukalyptových lesů. Kromě jejich dceřiné společnosti Everbal nevyrábí pouze recyklovatelné papíry bez barvení a bělení. 

Nahoru