CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Kreativita a škola Kreativní sady Vyšívání a šití Kreativní sada na výrobu dekorace z filcu - Betlém

Kreativní sada na výrobu dekorace z filcu - Betlém

Kód zboží: DSM 106104 EAN: 5029568001194

Skladem - dodání 2 až 7 dnů

321,88 Kč 145,20 Kč
+

Alternativy

150,88 Kč
112,97 Kč
112,97 Kč
216,66 Kč
112,97 Kč
150,88 Kč

Další alternativy

Popis - Kreativní sada na výrobu dekorace z filcu - Betlém

Praktická sada Simply Make Nativity Scene obsahuje vše na výrobu betlému. V sadě jsou figurky rozděleny do sáčků plus příslušenství. Dle přiloženého podrobného fotonávodu krok za krokem vyrobíte a sešijete postavičky a sestavíte betlém. Sada obsahuje: předem nařezané části plsti, vatovou výplň, kartonové polotovary, vlnu, provázky, dřevěné korálky, špejle, nitě, jehlu a fotonávod. Velikost ušité postavičky cca 9cm, výška betlému cca 19cm. Lepidlo není součástí balení.
Varování: Není hračka, určeno pouze k dekorativním účelům. Hořlavý materiál, držte v dostatečné vzdálenosti od zdroje tepla a otevřeného plamene. Nebezpečí udušení, obsahuje malé části, používejte opatrně. Nevhodné pro děti. Obsahuje ostré předměty, používejte pouze pod dohledem dospělých. Barvy a obsah se mohou lišit.

Parametry

pro holky Ano
pro kluky Ano
pro dospělé Ano
od 3 let Ne
od 6 let Ne
od 9 let Ne
od 12 let Ano

Značka WEST DESIGN PRODUCTS LIMITED

Nakažlivá vášeň pro umělecký a hobby průmysl a touha pohánět ji vpřed začala v maloobchodu a vedla k akvizici a růstu společnosti West Design a jejího rozšiřujícího se portfolia značek. Dědictví myšlenek zaměřených na budoucnost zajistilo neustálé inovace produktů, které si zákazníci zamilují, což firmě pomohlo stát se skutečným lídrem v oboru. 

Nahoru