CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Kreativita a škola Zažehlovací korálky Zažehlovací korálky (6000ks) zlaté, stříbrné a bronzové

Novinka

Zažehlovací korálky (6000ks) zlaté, stříbrné a bronzové

Kód zboží: 1082993 EAN: 7393968006157
Značka: Nabbi

Skladem

235,28 Kč
+

Popis - Zažehlovací korálky (6000ks) zlaté, stříbrné a bronzové

Zažehlovací korálky. Výborné pro cvičení jemné motoriky u dětí i pro trpělivost u dospělých. Korálky můžete také navlékat normálně na šňůrku. Návod na obrázek zažehlením: Korálky napícháte na podložku (není v ceně). Když je obrázek hotový, přežehlíte ho přes pečící papír, žehličku na nejvyšší stupeň. Žárem se korálky spojí. Po vychladnutí můžete sejmout celý obrázek z podložky. Podložku pak můžete znovu použít pro tvoření dalšího obrázku. Průměr korálků je 5mm. Varování: Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu malých částí. Nebezpečí udušení. Uchovávejte tyto informace pro budoucí použití. Obsahuje malé části. Doporučeno pro děti starší 5 let.

INSPIRUJTE SE NÁVODEM na tvoření se zažehlovacími korálky.

Značka Nabbi

Nažehlovací korálky švédské firmy Nabbi jsou na trhu již od roku 1958. Výroba korálků stimuluje kreativitu, představivost a rozvíjí jemnou motoriku. Korálky NABBI ve standardní velikosti (Ø 5 mm), vhodné pro děti od 5 let. Korálky NABBI Jumbo (Ø 10 mm), vhodné pro děti od 3 let. Korálky jsou vyrobeny z polyethylenového plastu a zažehlují se žehličkou ve formách. Neobsahuje bisfenoly, ftaláty a PVC. Evropská norma pro bezpečnost hraček EN-71 a zákon o zlepšení bezpečnosti spotřebních výrobků (CPSIA). Vyhovuje kritériím udržitelnosti zadávacího orgánu pro hračky a hobby materiály.

Nahoru