CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Akce Výzdoba dětské hematologie v Motole 2023

Akce

Výzdoba dětské hematologie v Motole 2023

Společně s vámi už deset let vánočně zdobíme dětskou transplantační jednotku kostní dřeně a ambulanci dětské hematologie v nemocnici Motol. Děkujeme, jste nejlepší!

Na vánoční období se vždy těšíme, protože již deset let společně tvoříme pro děti v nemocnici Motol vánoční ozdoby. Zapojují se školy, školky, různé organizace, kolektivy i rodiče s dětmi. Vyrábíte ozdoby a dekorace, které nám posíláte, nebo nosíte do naší prodejny. My vše roztřídíme a připravíme na výzdobu v Motole, kde už se na nás, a hlavně na vyrobené ozdoby, těší.  

Jsme rádi, že jste si tuto naši pravidelnou tradiční akci vzali za svou a už od léta se ptáte, zda proběhne výroba ozdob a plánujete si, co vyrobíte a jak to uděláte. Ani letos jste nezklamali, opět se objevily dekorace, které jsme ještě neviděli. Je to stále inspirující a jsme moc rádi, že se v tak hojném počtu účastníte.

Děkujeme všem, kdo se naší akce pro Motol zúčastnili. Chtěli bychom také poděkovat paní doktorce Marii Choniawkové za spolupráci při organizaci celé události.  

Naše spolupráce s dětským oddělením je celoroční, podporujeme www.donor.cz.

V Motole rozložíme všechny ozdoby na velký stůl a postupně je dáváme na místa, kde nepřekáží běžnému provozu, ale zútulní místo, kde se děti a rodiče pohybují.

 

 

Děkujeme vám všem, kdo jste vyráběli, malovali nebo stříhali, jste skvělí, všechny ozdoby se v Motole moc líbily. Předali jsme všechny vaše vzkazy a obrázky.

 

Na všechny ozdoby, které jste poslali, se můžete podívat do alba na Facebooku.

Všem moc děkujeme a těšíme se na příští rok na další dávku inspirace a úžasných ozdob.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (3.4 + 30.9) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru