CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod O nás

O nás

 14 let děláme svět kreativním místem

Vybudovali jsme pro vás e-shop, kde najdete přes 25 000 položek a dnes jsme jedním z největších prodejců kreativního materiálu a výtvarných potřeb v České republice.

2007

Firmu založila v roce 2007 Andrea Krejčí a v roce 2008 se společně s Alenou Špačkovou staly jednatelkami firmy Davona. Na začátku byly hlavním produktem textilní výrobky, které se šily na zakázku podle vlastních střihů.

2011

Na český trh Davona uvedla Big Shot, mechanicý lis na vyřezávání a embosování papíru a jiných materiálů. Rozšíření sortimentu si vyžádalo stěhování do větších prostor v Králově Dvoře, kde firma sídlí dodnes.

V roce 2011 jsme otevřeli prodejnu kreativních potřeb v Králově Dvoře a začali jsme pořádat kreativní kurzy pro veřejnost.

2013

Davona získala certifikát "Finalista krajského kola Firma roku 2013" hlavního města Prahy.

Firma se stala dobře fungujícím e-shopem, kde se obratem vyřizují objednávky a pravidelně se naskladňuje zboží pro zákazníky.

2014

Získali jsme akreditaci MŠMT pro další vzdělávání pedagogckých pracovníků na výtvarné techniky spojené s Big Shotem.

Otevřeli jsme prodejnu výtvarných potřeb v Praze 7. Sortiment není stejný jako v e-shopu, nabídka je rozšířená o produkty pro školáky, výtvarníky nebo pro tvoření s dětmí. Začali jsme zde také pořádat kreativní kurzy pro veřejnost.

Začátek spolupráce s dětskou hematologií v Motole, kde s dětmi pravidelně tvoříme. Přispíváme kočičímu útulku Dobré ruce, spolupracujeme s domem sociálních služeb Dům u Agáty, připravili jsme dětské dílny, jejichž výtěžek obdrželo dětské oddělení nemocnice v Jihlavě. Podpořili jsme provoz Linky bezpečí a budeme i nadále hledat příležitosti, jak pomoci druhým.

2015

Jednateli firmy Davona s.r.o. se stali Alena Špačková a Michal Špaček. 

Prodejnu v Králově Dvoře jsme proměnili do podoby výdejního místa objednávek z e-shopu.

2016

Prodejnu v Praze jsme rozšířili o nové prodejní prostory a nové místo pro kurzy.

Uspořádali jsme první celodenní tvoření s Davonou, kde jsme prezentovali naše nabízené zboží. 

Vytvořili jsme bonusový program pro všechny naše zákazníky.

2017

Zaměřili jsme své úsilí na rozšíření sortimentu a zkvalitňování služeb. Chceme být jedničkou na trhu kreativních potřeb. Najdete u nás přes 100 dodavatelů a nespočet značek. Nabízíme vám širokou škálu výtvarných, kreativních a uměleckých potřeb pro vaši radost z tvoření. 

2018

Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Králově Dvoře s možností velkoobchodního odběru pro naše VO zákazníky. 

Zúčastnili jsme se největších kreativních výstav v ČR a přijali jsme nabídku na spolupráci s televizí Prima Receptář prima nápadů. 

2019 Vylepšili jsme bonusový program nejen pro naše velkoobchodní zákazníky, ale i pro školy, školská zařízení a všechny další odběratele. Věděli jste, že škola již při registraci získá 5% slevu?
2020 Na rok 2020 budeme všichni vzpomínat jako na rok s covidem, který významně ovlivnil fungování většiny firem v ČR. Uzavřeli jsme kamennou prodejnu v Králově Dvoře a naopak jsme posílili e-shop a prodejnu v Praze, kde nyní máme ještě širší nabídku.
2021

Připravili jsme pro vás nový e-shop, který se stane komfortním místem pro vaše nakupování. 

V Králově Dvoře v areálu Arriva jsme otevřeli kromě výdejního místa zakázek z e-shopu i prodejnu kreativních potřeb, kde najdete část našeho sortimentu.

Na našem blogu najdete stovky článků a návodů pro vaši inspiraci.

Tvořte s námi

Vaše Davona

Nahoru