Příprava na akci
V kurzovnách jsme den předem nachystali stoly, materiál a pomůcky, označili jednotlivé dílny a vyzdobili stěny našimi výrobky, abyste se cítili dobře a aby vás naše prostředí inspirovalo.

Prodejnu jsme napěchovali zbožím a některé kouty a regály jsme naaranžovali tak, abyste je nemohli minout bez povšimnutí. Sami jsme netušili, jak nás aranžování bude bavit a jaká je to potom radost, když zboží mizí z regálů. Jednorožci, brontosauři, lapače snů a třpytivé pasty na textil jsou prostě in!

Při tvoření čas hrozně rychle utíká a člověk velmi snadno zapomene na jídlo a pití. My jsme na vše mysleli předem, a jak vidíte na fotkách, auto jsme naložili chlebíčky, zákusky i materiálem pro workshopy až po střechu. Během akce pak už jen stačilo zastavit se u občerstvovacích stolů a posilnit se.

Workshopy
Černá trička, firemní zástěry a úsměv na rtech byly po oba dva dny naším poznávacím znamením Věřte, že jsme si akci užili stejně tak jako vy.

Tečkování akrylovými barvami
První dílna byla velmi relaxační a prakticky jakýkoliv tvar, ať už zvíře nebo věc, vám pod rukama obživla a prokoukla. Tuto techniku zvládnou i malé děti, je nenáročná na materiál a pomůcky (stačí k tomu akrylové barvy a sada nástrojů na embosing) a dá se aplikovat na jakýkoliv podklad.

Iniciály ze samolepek s lístky
Vytvoření velkého písmene ze samolepek netrvalo dlouho a mnohé z vás inspirovalo k dalším nápadům, co se samolepkami podniknout. Opět záleží na podkladu, zda bude výsledek kontrastní nebo nenápadný, v každém případě je nalepování vhodné pro každou věkovou kategorii.

Ptačí slečny Davoňačky
Od stolu, kde se vyráběly ptačí slečny s květinou z foamiranu na hlavě, odcházeli všichni s úsměvem na tváři a veselým ptáčkem v ruce. Různé barevné kombinace, několik velikostí očí a originální tvary obočí jsou jen některé z prvků, které nakonec dají ptáčkovi jedinečný výraz a charakter.

Textilní dílna Aladine
Naším milým hostem byla Irena Apták Slavíková, která vedla textilní dílnu Aladine. Hodně z návštěvníků spěchalo nejdřív na tento workshop, na kterém si pomocí šablon, razítek, inkoustů a diamantových past IZINK ozdobili plátěný sáček.

Kraftová taška s embosovaným panelem
Ve stejné místnosti se konala i dílna na výrobu papírové tašky s embosovaným panelem, které vidíte na pozadí obrázku níže. Před taškami je úžasný dalmatin a pár ptačích slečen.

Děkujeme všem, kdo se u nás v prodejně zastavili! Doufáme, že se vám u nás líbilo a užili jste si pohodový den.
Těšíme se zase za rok na viděnou, tradice je tradice!
Komu by se rok zdál dlouhý, těšíme se na vás u nás v prodejně Davona v Praze kdykoli během otevírací doby nebo na workshopech, které pořádáme.
Tvořte s námi.