CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Scrapbook Svatební vzpomínkové album

Scrapbook

Svatební vzpomínkové album

Jak nejlépe uchovat vzpomínky pro novomanžele? Album je přesně to, co na fotky ze svatby potřebujete. Přidejte dekorace a vaše album bude tou nejkrásnější vzpomínkou.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Vyberte si album, které bude barevně ladit s vaší svatbou. Na výběr máte z bílé, černé a kraft barvy. Pokud použijete jednoduché dekorace, nebude tvorba alba nijak složitá. 

Postupně si ukážeme pár tipů, ve kterých uvidíte, jaké dekorace můžete použít.

Pokud se inspirujete návodem na svatební oznámení, použijte kraftový papír vyšší gramáže, který je vhodný do tiskárny. Na laserové tiskárně natiskněte různé texty, které v albu použijete. Pokud umíte hezky psát, použijte permanentní fix, abyste zabránili rozmazání, a napište texty ručně.

Transparentní papír je poloprůhledný a zjemní barvu kraftového papíru. Ke svatbě se opravdu hodí.

   

2. Do obálek, které nalepíte do alba, můžete umístit vzkazy od svatebčanů nebo blahopřání k vaší svatbě, případně fotografie, které nemusí vidět každý.

TIP: Pokud se inspirujete naším návodem, použijte obálky již na svatbě a požádejte hosty, aby své vzkazy napsali a vložili do obálek. Až budete tvořit album, obálky se určitě budou hodit.

  

3.  Nebojte se využít washi pásky. Práce s nimi je velmi jednoduchá. Jsou vyrobeny z rýžového papíru a dají se trhat rukou nebo stříhat nůžkami, ale nejdůležitější je, že se dají nalepovat a odlepovat několikrát za sebou. Připravili jsme pro vás návod na svatební oznámení s pečetěním. Pokud se rozhodnete pro tuto kreativní techniku, vyrobte si pár pečetí navíc a využijte je k dekorování alba.

   

4. Nejdůležitější na svatebním albu jsou fotografie. Nemusíte být žádný umělec, abyste takové album vytvořili. Vyberte si pouze pár dekorací, které budete používat, a uvidíte, že vám půjde práce od ruky. Platí tady pravidlo, že méně je více a není potřeba album zdobit mnoha dekoracemi. Pokud ladíte svatební dekorace, můžete si je vyrobit.

  

5.  Nezapomeňte ozdobit přední stranu alba. Použijte jednoduchý nápis "naše svatba" nebo napište svá jména, iniciály apod. Lehce dozdobte dekoracemi, které jste použili uvnitř.

Album je kroužkové a je v něm dostatek prostoru na dekorace, nemusíte se bát, že by se album příliš rozevíralo. Ale to platí pouze v případě, že budete zdobit s mírou :-)

Album je pro uchování vzpomínek nejlepší místo.

Tvořte s námi.

Pro Davonu
Iriska Vohlídková

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (44.5 + 29.2) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru