CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Hobby barvy, decoupage Lepidla a laky na decoupage Lak voděodolný Wash It vhodný do myčky 80 ml

Lak voděodolný Wash It vhodný do myčky 80 ml

Kód zboží: KE36M EAN: 8024273955654
Značka: Stamperia

Není skladem

141,95 Kč

Popis - Lak voděodolný Wash It vhodný do myčky 80 ml

Voděodolný lak na vodní bázi vhodný do myčky. Lak se nanáší jako poslední vrstva a umožňuje chránit předměty ozdobené technikou decouapge, mixed média nebo malbou před poškozením v myčce nádob v horním košií. Při aplikaci laku dbejte na to, aby byl lakem natřený celý povrch předmětu, potom nechejte zaschnout nejméně 24 hodin. Vhodný na sklo, keramiku, nádobí, konvice, šálky a na vše co potřebujete mýt v myčce nádobí. Objem 80ml. Výrobce odmítá veškerou odpovědnost za nevhodné použití výrobku. Nepolykejte. Nevhodné pro děti do 3 let.

Parametry

Lak a lepidlo ne
Lak ano
Typ laku do myčky
Lepidlo ne

Značka Stamperia

STAMPERIA jako značka byla uvedena na trh v roce 1995. První kolekce zahrnovala šablony, razítka, akrylové barvy, dekupážní papíry a rýžový papír - v té době senzační novinka, protože Stamperia byla první společností na světě, která tiskla na rýžový papír. STAMPERIA je dnes lídrem v oblasti umění a řemesel a kreativních hobby a má distributory a prodejce ve více než 60 zemích světa. 

Nahoru